Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

kontakt@pompylublin.pl

tel. 81 307 60 80

 

Coś o nas

Oferujemy za bardzo rozsądną cenę dobrej jakości pompy głębinowe, powierzchniowe, oraz pompy do szamba, hydrofory. W sprzedaży posiadamy głównie pompy OMNIGENA i IBO. Zachęcamy do kontaktu.

 

 

 

 

Pompa głębinowa do studni kopanych OMNITRON 5000 AUTOMAT

999.00
Średnica do [mm] (pompy głębinowe):
100
Wydajność Q [l/min]:
51 - 100
Zasilanie:
230V
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

Waga: 15 kg

Wymiar: wys ok 55cm

Producent: OMNIGENA

Opis produktu Pompa głębinowa do studni kopanych OMNITRON 5000 AUTOMAT

Pompa Omnitron 5000 AUTOMAT

 

specjalna (ale nie koniecznie) do studni kopanych, zasysa od dołu, a także ma od dołu specjalną podstawkę oddalająca ją od dna

z kablem ok 18 metrów

Dane techniczne:

Minimalna średnica studni : 4'

Wysokość pompy : ok800 mm
Moc silnika: 1100W
Napięcie zasilania: 230V (1 fazowa)
Króciec tłoczny : 1 ¼"
Maksymalna wyskość podnoszenia 50m
Maksymalna wydajność – 90 l/min


Pompa wyłącza się automatycznie w momencie, kiedy przestaje pobierać wodę. Zamontowany zawór zwrotny uniemożliwia przepływanie zwrotne wody przez pompę co powoduje utrzymanie ciśnienia w wężu w czasie, kiedy pompa nie pracuje. Z chwilą kiedy następuje pobór wody(ciśnienie spadnie poniżej 3,5bar) pompa załączy się automatycznie.

W przypadku kiedy dojdzie do całkowitego wypompowania wody (np. ze zbiornika), pompa wyłączy się automatycznie ( zadziała zabezpieczenie przed suchobiegiem). Następnie pompa podejmie próbę ponownego załączenia w cyklach 30 sek.praca – 5 sek. przerwa. Cykl ten zostanie powtórzony kilkakrotnie. W przypadku dalszego braku wody po uływie 1,5 godziny pompa podejmie kolejną próbę uruchomienia i kolejną po 24 godzinach. Jeżeli wody w dalszym ciągu nie będzie pompa wyłączy się. W takim przypadku ponowne włączenie pompy będzie możliwe dopiero po wyjęciu i ponownym włożeniu wtyczki zasilającej do gniazdka elektrycznego.

Nieszczelność instalacji po stronie tłocznej (np. nieszczelny wąż tłoczny lub kran) spowoduje wyłączanie się i włączanie pompy w krótkich odstępach czasu. Jeżeli cykl włączenia i wyłączenia pompy powtórzy się częściej niż 7 razy w ciągu 2 minut (przy wycieku < 30l/h), urządzenie wyłączy się całkowicie. Żeby pompę ponownie uruchomić należy najpierw usunąć nieszczelności od strony tłocznej a następnie wyjąć i ponownie włożyć wtyczkę do gniazdka.

Parametry techniczne produktu Pompa głębinowa do studni kopanych OMNITRON 5000 AUTOMAT

ParametrWartość
Średnica do [mm] (pompy głębinowe)100
Wydajność Q [l/min]51 - 100
Zasilanie230V

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Pompa głębinowa do studni kopanych OMNITRON 5000 AUTOMAT kupiły także